90 мм алуминијумски легурат који се клизи, који је водоотпоран, топлоизолиран и звучноизолиран.
- Pregled
- Preporučeni proizvodi
| Место порекла: | Kini |
| Име бренда: | ЗЦСУНГ ДОУР&ВИНДОУ СИСТЕМ |
| Број модела: | 90 серије |
Opis
ЗЦСУНГ-ов Циченгсуан 90 Серија Алуминијумски клизне прозор напушта посредност и трепање традиционалних клизне прозорце, редефинишући стандард перформанси клизне прозорце за индијско тржиште са "великом вијеловом геометријском естетиком" Обуђен за јединствену тропску мусонску климу Индије, екстремне разлике температуре и песчано окружење, овај 90-размерни клизивни прозор је дизајниран да реши ваше главне болне тачке, пружајући сигурно, удобно и трајно живо искуство.
.
ЗЦСУНГ-ов Циченгсуан 90 Серија Алуминијумски клизне прозор напушта посредност и трепање традиционалних клизне прозорце, редефинишући стандард перформанси клизне прозорце са "великом вијелом геометријске естетике" и "високопрецизни Обуђен је за јединствену тропску мусонску климу, екстремне температурне разлике и песчано окружење у деловима Азије, овај 90-размерни клизивни прозор је дизајниран да реши главне болне тачке, пружајући сигурно, удобно и трајно живо искуство.
.
Визуелна естетика: Велики дизајн на зидљим ивицама окна 90-серије ствара снажан осећај тродимензионалности. Када интензивна сунчева светлост у тропским и субтропским регионима просветли, наизменичне светлосне и сенчане линије осликују уредан геометријски поредак, савршено одговарајући архитектонском стилу локалних кућа, вила и комерцијалних простора, док показују авангардну и једностав
.
Отпорност ветру и киши (основна предност): Циљајући честа јака киша, јаки ветрови и чак време попут тајфуна у неким деловима Азије, ово 90-размерно клизне прозор је изграђено са појачаном структуром притисне линије. Не само да је визуелно лагано, већ има и чврстију физичку структуру, што значајно побољшава стабилност стакла велике површине под екстремним притиском ветра. У комбинацији са системом горњег шина против коцкања кола Основна технологија Цхиченгсуана, вертикална слобода појаса је закључана кроз горњи шина против коцкања кола и анти-коцкање / анти-падање дизајн. Чак и под јаким притиском јаких ветрова и јаких киша, појас се и даље може чврсто закључити у стазу, елиминишући вибрације, буку и ризик од пада, обезбеђујући апсолутну сигурност за куће у суровом времену.
.
Изолација топлоте и контрола температуре (решава екстремну разлику температуре): Циљајући на карактеристике интензивне топлоте током дана, велике разлике температуре између дана и ноћи, и сувог и врућег времена у неким азијским регијама, 90-серијски клизни прозор је потпуно опремљен нилонским 66 топ Коефицијент топлотне експанзије је тачно исти као и код алуминијумске легуре, која ефикасно блокира пренос топлоте између унутрашње и спољашње, смањује температуру унутрашње станице у топло лето, одржава топлоту у хладним ноћима и избегава нелагодност узрокован прекомерним То помаже да се уштеди потрошња енергије док се ужива у удобном окружењу.
.
Висококвалитетно стакло (самопроизвођено, прилагођено локалној средини): имамо сопствену фабрику за производњу стакла, која може пружити прилагођена решења за стакло за регионалне потребе. Бочни прозори усвојеју 5+12Ar+5 конфигурацију, а чврсто стакло је надограђено на 5+20Ar+5 конфигурацију. Сви користе висококвалитетно стакло, испуњено високочистим аргонским гасом и успоређено са црним интегрисаним савијеним алуминијумским тракама. Ово не само да постиже одличан ефекте звучне и топлотне изолације, блокирајући буку спољашње околине и оштру топлоту, већ и потпуно црну алуминијумску траку омекшава хладноћу метала, чинећи ивицу стакла деликатнијом и високог квалитета. Самопроизведено стакло обезбеђује стабилан квалитет и високу цена и може се боље прилагодити суровом сунчевом зраку и песчаном окружењу у релевантним регионима.
.
Топ-Греад хардвер и тигар Прах покривање: 90-серија клизне прозора је опремљен са светским врхунским хардверским прилоге, који имају одличну отпорност на зношење, отпорност на корозију и оптерећење капацитета, прилагођавање песчани и влажни окру У исто време, користимо висококвалитетни тигарски прах за покривање површине, који има супер анти-корозион, анти-бледи и анти-крешавке перформансе. Може ефикасно да се супротстави ерозији јаке сунчеве светлости, песка и кише у релевантним регионима, да дуго одржи оквир сјајан и нови и да значајно продужи животни век прозора.
.
Алуминијумски клизивни прозор серије Цхиченгсуан 90 није само прозор, већ професионално решење прилагођено регионалној клими и потребама живота. Разумејемо потребу за сигурношћу, удобност и издржљивост у јединственом клима и животне средине. Ово прозор не само да доноси глатко и тихо отварање и затварање, већ и посвећеност бренду: без обзира колико су јаки сназни ветар, киша и топлота, унутрашњост ће увек остати мирна, удобна и сигурна лука.
Циченгсуан чини сваку фасаду уметничким делом које одаје почаст животу.
| Отпорност на притисак ветра | 9级P3=5.0КПа GB/T7106-2019 |
| водонепроникљивост, водоотпорност, водонепроникљивост | 4级△P≥250Па ГБ/Т 7106-2019 |
| гасово штитило, ваздушно штитило | 6级q1≤1.5m/m·h GB/T7106-2019 |
| Звучна изолација | 32db ГБ/Т 8485-2008 |
Specifikacije
| Дебљина оквира/дебљина зида профила: | 90мм (две шине) 110мм (три шине) /1.8мм, 6063-Т5 високопрецизна класа |
| Стандардна хардверска опрема: | Циченгсуан прилагођени клизне хардверски систем (автоматско закључавање) |
| стаклених бродова: | Наносити затварач на стакло/окрепити стакло гуменом траком. |
| Процес повезивања: | Интегрисани процес инжекције загљенике у углу |
| Гранична величина стакла: | Ширина 500-1500 мм, висина 450-1500 мм |
| Ширина видљивости окна/окрета | Може се направити у лучни облик; опционални рекор за одећу; опционална унутрашња појачана рамена. |
