- Conspectus
- Producta Commendata
| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | ZCSUNG PORTA&FENESTRA SYSTEMA |
| Numerus exemplaris: | series 90 |
Horizontem Poliens: Porta Glisso Aluminii Series 90 ZCSUNG
.
The porta Glisso Aluminii Series 90 ab ostiis et fenestris systematis ZCSUNG est magisterium in arte architectonica quod libertatem spatialem et functionem modernam redifinit. Haec series ita est constructa ut praestet experientiam glissandi egregiam, creans sensum incomparabilem connexionis inter ambientes intus et foris. Sive lumen naturale augere vel transitionem fluentem ad coetus sociales facere cupias, Series 90 spatia habitabilia tua per omnia coniungit, ut quaelibet cella apertior, latior et immersior videatur.
.
Ad Durabilitatem et Motum Silentem Confecta In corde Series 90 est devotio durabilitati perpetuae. Hoc systema munitur rotulis robustis, oneribus magnis sustinendis aptis et accurate fabricatis sulcis ex accipitro inox , ut operatio etiam frequens cotidiana sit quasi sine sono et perquam levis. Profunditas structurae refortis 90 mm fundationem firmam praebet, quae stabilitatem structuralem praestat, ut vibrationes et soni penitus tollantur. Sic valvae efforiter glidi possunt, atmosphaeram pacificam in aedibus tuis servantes, simul cum praecisione mechanica alta ZCSUNG prodigentium.
.
Securitas Fortis et Operatio Sine Interruptione Securitas et experientia utentis in SERIE 90 inseparabiliter coniunguntur. Hic ostium habet manubrium ergonomice formatum ex utraque parte et systema robustum multorum punctorum cludentium , quod securitatem maxime augit et protectionem certam familiam tuam praebet. Haec connexio secura satis confirmat ut valvae firmiter ad structuram haereant, tranquillitatem animi tibi praebens sive domi sis sive absens. Responsio tactilis instrumentorum ita est parata ut usus facilis sit, ut securitas praestantissima omnino sine labore sentiatur.
.
Configuratio Vitri Altissimae Efficaciae Configuratio vitrea est insignis qualitatis SERIEI 90. Venit standard cum vitre temperato isolato 6+18Ar+6 , impleto argonio gas purissimo et subiecto rigorosis tractatio homogenizationis . Haec combinatio praebet excellentem tamquam cuneum thermalem quam sonorum exclusionem superiorem, efficaciter interiorem a strepitu externo protegens. Omnis unitas utitur Xinyi originali laminis (VP gradus) ad garantiam claritatis egregiae et robur impactus. Ipsi nigris unius lapidis flexis alluminii laminis addunt tenuem, modernam notam dum integritatem structuralem et hermeticitatem unitatis vitreae confirmant, periculum fracturae spontaneae minuendo magnopere.
.
Designus Versatilis et Adaptatio Spatialis Versatilitas est fortitudo principalis ianuae glissantis SERIEI 90. Potest configurari ut systema binarium aut ternarium , et facile accommodare potest integratum velum antimosquitum ut variis climatibus et usibus satisfaciat. Hoc eum ad optima facit pro magnis aperituris, ut sunt patii spatiosa, horti pulchri, aut spectacula miranda ad ripas aquarum. Designatio cum angustis tectis certum facit ut focus maneat in prospectu extrinseco, ut tuum ambiens plene frui possis absque visibili confusione quae a tradicionalibus crassioribus tectis oritur.
.
Sigillatio Completa et Securitas ZCSUNG nullam relinquit locum concessioni quando de protectione adversus elementa agitur. designatio cingentis fasciculi caoutchucosi EPDM completam hermeticam sigillationem praebet, ut pulverem, pluviam, et ventum prohibeat ne domum tuam penetrant. Praeterea, designatio securitatis rationes contemplatur ut casus ictus impediatur, ita ut ostium tutum sit in familiis cum pueris et animalibus domesticis.
.
Drenatio Intellegens et Optiones Liminis Ut specificis necessitatibus architectonicis satisfaciat, SERIES 90 flexibiles liminis optiones offert: scandula plana (20 mm) ad transitionem sine obstaculis aut ad scamnum altum-et-basileum (54 mm) ad maximam protectionem adversus tempestatem. Designum scamni alti-et-basilei fundatur in principio isobarico , quod efficit efficientem et celerem aquae evacuationem etiam sub ingentibus pluviis. Hoc impedit aquae congeriem et pavimentum interius tuum ab iniuria aquae protegit, sic ut ostium in optima condicione maneat, quocumque tempore.
.
Conclusio The ZCSUNG 90 SERIES Ostium Aluminium Glissans est perfecta mixtura moderni stili, durabilitatis mechanicae, et ingenieriae praestantissimae. Non est tantum aditus, sed declaratio qualitatis et devotio ad vitam commodiorem et lucis pleniorem. Eorum qui summum aequilibrium elegantiae aestheticae et praestantiae fidibilis quaerunt, 90 SERIES est optima electio in systematibus glissantibus.
.
| Resistentia ad ventum | 9° P3=5.0KPa GB/T7106-2019 |
| impermeabilitas, resistencia ad aquam, tenue contra aquam | 5° △P≥500Pa GB/T 7106-2019 |
| tenue aeris, airtightness | 7 gradus q1≤1.0m/m·h GB/T7106-2019 |
| Sonus Insulatio | 38db GB/T 8485-2008 |
| Insulatio | 1.6-2.4W/m²·K GB/T8484-2020 |
| Resistentia ad corrosionem >240 horas ex testo salis | |
.
Specificationes
| Spissitudo Cuius/Spissitudo Parietis: | 90 / 2,2 (mm), gradus altae praecisionis 6063-T5 |
| Processus Connexionis: | Processus anguli codicis unius cum colla |
| Norma Ferri: | Ferramenta CMECH Portæ Plicabilis |
| Dimensio Limitis Diafragmatis: | LATUS: 700-950mm, altus 1950-2700mm |
| Ventriloquium valvae / lathus centralis latitudo interna visus | 67mm / 89mm |
