- Oorsig
- Aanbevole produkte
| Oorsprongplek: | China |
| Handelsnaam: | ZCSUNG DEUR&VENSTER STELSEL |
| Modelnommer: | 50-reeks |
.
ZCSUNG 50-SERIE Aluminium Buitenskuiende Deur
.
Die 50-SERIE Aluminium Buitenskuiende Deur van ZCSUNG-stelseldeure en -vensters is ’n meesterstuk van minimalistiese bruikbaarheid, ontwerp vir diegene wat die skoonheid van dun lyne waardeer sonder om strukturele weerstand te kompromitteer. Met ’n kompakte raamdiepte van 50 mm is hierdie reeks die uiteindelike keuse vir binneverdelings, balkon-toegang of sekondêre ingange waar ruimteoptimalisering en skoon argitektoniese estetika van kardinale belang is.
.
Opsigtelike kenmerk van die 50-SERIE is sy ultradun 50 mm raambreedte deur die aluminium siglyn tot 'n minimum te beperk, het ons die glasoppervlaktearea tot 'n maksimum vergroot, wat 'n oorvloed natuurlike lig toelaat om jou woonruimte te deurdring. Hierdie "minder is meer"-benadering skep 'n gevoel van opening en verskaf 'n byna ononderbroke uitsig na die buitekant, wat dit 'n perfekte keuse vir kontemporêre huise en minimalistiese kantooromgewings maak.
.
Ontwerp vir ruimtelike Doeltreffendheid , verseker die buitewaartse swaai-ontwerp dat die deur nie jou binnevloeroppervlakte inneem nie. Dit is veral voordelig vir kleiner kamers, nutsareas of noue balkonne waar elke vierkante duim tel. Die gladde buitewaartse beweging maak dit maklik om in- en uit te gaan, en skep 'n vloeiende oorgang tussen binneskryfse gemak en buiteomgewings.
.
Ten spyte van sy dun voorkoms is die 50 SERIES gebou op 'n fondament van hoësterkte 6063-T5-aluminiumlegering hierdie materiaal van lugvaartkwaliteit bied 'n uitstekende sterkte-teen-gewig-verhouding, wat verseker dat die deur styf bly en weerstand bied teen vervorming of afhang van tyd af. Die raamwerk word afgemaak met 'n premium poeierdeklaag of anodiese oksidasie, wat 'n duursame, anti-korrosiewe oppervlak verskaf wat sy glans behou selfs in vogtige of kusomgewings.
.
Om 'n vredige en skoon binne-omgewing te handhaaf, maak die 50-SERIE gebruik van 'n presisie-ontwerpte EPDM-seëlstelsel . Hierdie hoë-elastisiteit-silikonringe word langs die omtrek van die raam en die vensterpaneel aangebring om 'n noukeurige barriére teen wind, stof en ligte reën te vorm. Hierdie noukeurige seël verbeter beduidend die deur se akoestiese prestasie deur buitelandse geraas te demp en so 'n rustige heiligdom binne u huis te skep.
.
Veiligheid en gebruiksgemak word altyd gewaarborg. Die 50-SERIE is toegerus met hoë gehalte veelvuldige punte-sluitmeganismes , wat die deur op verskeie plekke langs die raam vasluit met een enkele draai van die handvatsel. Dit bied 'n hoë vlak van sekuriteit teen gedwonge toegang. swaarlast-versterkte scharniere , werk die deur met 'n ligte, taktil-presiese beweging wat ZCSUNG se toewyding aan meganiese uitnemendheid weerspieël.
.
Die reeks word standaard verskaf met 5+12Ar+5 geïsoleerde geharde glas , wat oorspronklike Xinyi-glasse gebruik vir kristalhelder duidelikheid. Die 12 mm argon-gevulde spasieerder tree op as 'n uitstekende buffer teen geraas en temperatuurswisselings. Vir spesifieke projekte kan die glaswerk aangepas word met gematglas, patroonglas of getinte glas om privaatheidsvereistes te bevredig, terwyl die deur se strak, moderne profiel behou word.
.
Gevolgtrekking Die ZCSUNG 50-SERIE Aluminium Buitenskuiende Deur herdefinieer die standaard vir toeganklike, hoë gehalte-toegangstelsels. Deur 'n dunlyn-estetiese ontwerp te balanseer met robuuste ingenieurswerk en ruimtebesparende funksionaliteit, bied dit 'n veelsydige oplossing vir beide die moderne bouer en huisbesitter. Dit is die slim, gesofistikeerde keuse vir dié wat 'n duursame, lae-onderhoud-deur soek wat die visuele harmonie van enige ruimte verhoog.
.
| Winddrukweerstand | 9 vlak P3=5.0KPa GB/T7106-2019 |
| waterdigtheid, waterdigtheid, waterdigtheid | 5 vlak △P≥500Pa GB/T 7106-2019 |
| lugdigtheid, lugdigtheid | 7 vlak q1≤1.0m/m·h GB/T7106-2019 |
| Geluidsisolering | 38db GB/T 8485-2008 |
| Isolasie | 1.6-2.4W/m²·K GB/T8484-2020 |
| Korrosiebestand>240 ure soutneveltoets | |
.
Spesifikasies
.
| Raam dikte/profiel wanddikte: | 50 / 2,2 (mm), 6063-T5 hoë presisiegraad |
| Verbindingsproses: | Eenstukkige hoekkodergroep hoeklymproses |
| Hardeware standaard | CMECH voudeur hardeware |
| Baffle limiet dimensies: | WYE: 700-950mm,hoog 1950-2700mm |
| Deurblad / sentrale hamer interne sigbare breedte | 67mm / 89mm |
