- Achoimre
- Táirgí Molta
| Áit Tionscnaimh: | An tSín |
| Ainm Branda: | Córas Dara agus Fuinneoige ZCSUNG |
| Cód Samhail: | série 50 |
.
Doras Alumainiúimh a Oscailteann Amach de ZCSUNG, Sraith 50
.
An doras Alumainiúimh a Oscailteann Amach, Sraith 50 is é Doras agus Fhuinneog ZCSUNG Sraith 50 díol spéise i bhfeidhmíocht mhín, deartha do dhaoine a bhfuil meas acu ar áilleacht línte caola gan an t-ionadú struchtúrtha a chur i mbaol. Le doimhne 50mm an fhráma, is é an sraith seo an rogha is fearr le haghaidh scoiltí istigh, rochtain ar bhalcónaí, nó ionaid iontrála tánaí ina bhfuil oiriúnú spás agus meabhair-aisnéis ailtireachta glan an dána is tábhachtaí.
.
An ghné a dhéanann an Sraith 50 a scaradh ón gcuid eile ná an leathanaigh an fhráma caol go forleathan, 50mm trí bhíth an líne radharcach ailumainiú a laghdú, méarúimis an fhorghrád a chuir an glass ar fáil, ag ligean go dtugann an solas nádúrtha mórán leathnaithe isteach i do spás ina bheith. Tugann an cur chuige seo "níos lú is mó" an t-éileamh ar oscailt agus cuireann sé radharc gan aon bhriseadh ar an taobh amuigh, rud a fhágann gur rogha oiriúnach é do theachanna comhaimseartha agus do thimpeallachtaí oifige míniúla.
.
Déanann i gcás éifeachtúlacht Spáis , cinntíonn an dearadh a oscailteann amach go n-éilíonn an doras ná an fhorghrád istigh ort. Is é seo an-bhéimeach go háirithe do sheomraí beaga, do réimsí úsáide, nó do bhalcónaí caol ina bhfuil gach orlach cearnóg tábhachtach. Ceadaíonn an gluaiseacht riamhar amach an t-isteach agus an t-amach go héasca, ag cruthú aistriú sreabhaideach idir an suaimhneas istigh agus na timpeallachtaí amuigh.
.
Cé gur féidir an 50 SERIES a fheiceáil mar dhrochshárlach, tá sé bunaithe ar ailumainiú 6063-T5 láidir is é seo ábhar ar cháilíocht spásphléanála a thairgeann cothrom iontach idir láidre agus meáchan, ag cinntiú go mbíonn an doras rigid agus ina gcoimeád in aghaidh an chóiríthe nó an scuabtha le haimsir. Tá na freámaí críochnaithe le códáil phuca ar ardchaighdeán nó le ocsaídiú anódaigh, ag soláthar aghaidh dhuráideach, nach mbíonn sí ag caithleáil, agus a chaomhnóidh a sholais fiú i dtimpeallachtaí fliuch nó cois cladaigh.
.
Chun taobh istigh ciúin agus glan a chaomhnú, úsáideann an 50 SERIES córas sealála EPDM dearbhaithe go cruinn . Cuirtear na gascanna ardfheabhsaithe seo timpeall an fhréimhe agus an fhréimhe oscailte, ag cruthú barraire dian in aghaidh an ghaoithe, an thirimh agus báis bháis. Léiríonn an sealáil cruinn seo go mór an feabhas a bhaintear as an bpríomhghné acustach an dhorais, ag laghdú fuaim an domhain amuigh chun sanctuarium ciúin a chruthú laistigh de do theach.
.
Ní dhéantar aon truaillíú ar shábháilteacht nó ar easacht úsáide. Tá an 50 SERIES curtha le cruógacha slándála ilphointe ar ardchaighdeán , ag slánú an doirse ag iolra pointí ar an bhfráma le aon turas amháin den láimhshléibhe. Tugann sé seo leibhéal ard slándála i gcoinne iontrála fóirceach. Leis an síosáin láidre le forláimh , oibríonn an doras le soiléiriú éadrom, táctil a léiríonn tiomantas ZCSUNG don dearadh meicniúil.
.
Tagann an sraith mar chaighdeán le glas teampraite insiléadaithe 5+12Ar+5 , ag úsáid billeoga bunaithe ar Xinyi chun glanfhoilseacht chrionóga. Oibríonn an spásálaí 12mm lán le argón mar phocas uaschaile i gcoinne guthanna agus athruithe teochta. Do thionscail shonracha, is féidir an gloine a chustaimiú le gloine scagtha, patrúnaithe nó dathaithe chun riachtanais príobháideachta a shatisfá agus an proifíl réamhchloiche, nua-aimseartha an doirse a chaomhnú.
.
Conclúid An Doras Alumainiúimh a Oscailteann Amach de ZCSUNG, Sraith 50 athshocríonn sé an caighdeán do chórais iontrála a bhfuil rochtain orthu go héasca agus ar ardchaighdeán. Trí chomhtháthú a dhéanamh ar chruth caol le hineallacht láidir agus ar fheidhmiú a shábháilteann spás, soláthraíonn sé réiteach iomchuí don tógálaí agus don fheirmeoir nua-aimseartha. Is é an rogha intleachtúil agus an-sóisialta é do dhaoine a lorgann dísle a bheidh ina fhógra ar fhadhbanna agus a thugann tacaíocht do chomhtháthú radharcach aon áit.
.
| Díomáin Imsíochta Gaoithe | 9ú P3=5.0KPa GB/T7106-2019 |
| neart uisce, neart uisce, sealú slán ó uisce | 5ú leibhéal △P≥500Pa GB/T 7106-2019 |
| neart aeráid, sealú aeráid | 7éilim q1≤1.0m/m·h GB/T7106-2019 |
| Íoslaíocht Bhuaite | 38db GB/T 8485-2008 |
| Gealú | 1.6-2.4W/m²·K GB/T8484-2020 |
| Neart aghaidh ar chorróidín > 240 uair an tástáil spáthaidh salann | |
.
Sonraíochtaí
.
| Trom gealaigh/Tír an phróifíl: | 50 / 2.2 (mm), grád ard-chruaite 6063-T5 |
| Próiseas ceangailte: | Próiseas ceannais uillinn cod iolrach amháin |
| Caighdeán caidrimh | Iarannas doras Phliéite CMECH |
| Toisíocháin theorainneacha: | Leathan: 700-950mm, ard 1950-2700mm |
| Lámhseáil doras / Leithead taobh istigh lárach | 67mm / 89mm |
