- Achoimre
- Táirgí Molta
| Áit Tionscnaimh: | An tSín |
| Ainm Branda: | Córas Dara agus Fuinneoige ZCSUNG |
| Cód Samhail: | 75 SÉRIE |
SÉRIE 75 ZCSUNG – Córas Oscailte Amach
.
Cuireann Córas Oscailte Amach SÉRIE 75 ó ZCSUNG System Doors and Windows an dearadh stílúil, an fheidhmiúlacht phraiticiúil agus an fóirneáil fhadtéarmach le chéile go cothrom. Tá sé deartha go speisialta chun freastal ar riachtanais na harchiteacht chomhaimseartha, agus é ag briseadh amach leis an bperformans iontach agus an t-áis a bhfuil aige. Tá gach mionsonra déanta go cúramach chun taithí iontach a sholáthar don úsáideoir, agus mar sin is rogha iontach é do úsáid sa bhaile agus sa ghnó.
.
Ag lár a dheasú tá an gloine teamhghlas caighdeánach 5+18Ar+5, atá líonadh le gás argón agus a bhfuil próiseáil cothromaithe ann. Tugann an tógáil gloine seo cumas iontach le teas a shábháil agus fuaim a chosaint, ag coimeád an teocht istigh in oiriúnach ar fud na bliana agus ag laghdú go héifeachtach ar bhrú fuaimí ón taobh amuigh. Cuireann an líonadh le gás argón leas ar éifeachtúlacht an ghloine maidir le teas a shábháil, agus laghdaíonn an próiseáil cothromaithe go mór an dóchúlacht go mbristeoidh an gloine go huathoibríoch, rud a fheabhsaíonn slándáil agus iontaofacht. Trí úsáid a bhaint as leathanaigh ghloine bunaidh Xinyi (grád VP), cinntítear trasdhomhan iontach chun radharc gan bhris. Tá sé i gcrann le stripaí alúmanaim dhroimtheacha duilleogacha dubha, a neartú an stabiúlacht struchtúrtha ach a cuireann freisin dot de shaibhreas nua-aimseartha.
.
Tá an córas le dearadh le framinn chiorclach a chomhcheanglaítear le líne brúcháin chearnógach dúnta, ag taispeáint deasghníomhaíochta agus deasghníomhaíochta. Ní thugann an dearadh seo ach an fheabhas is mó ar limistéar na gcloch chun an solas nádúrtha a mhéadú ach freisin cuireann sé leis an mbrí a bhaineann le cairdeacht gheoméadrach, ag comhlíonadh rogha leathan stíleanna de dhéantús taobh istigh agus taobh amuigh. Tá an framann agus an sas ag dul i dtreo an lae go dtí an taobh istigh agus an taobh amuigh, ag cruthú taispeántais gan phointeanna nó géarchéimeanna, agus tá an sas gloine deartha le cearnóga timpeallacha R6. Ní thugann na cearnóga timpeallacha seo ach feabhas ar thaispeántas an chórais ach freisin cuireann siad le sábháilteacht an chórais trí riosca an ghortaigh do bhuailt go neamhthoilteach agus trí ghortaí a laghdú, ag déanamh é ina rogha idéalach do theaghlaigh le páistí.
.
Is ceann de na príomh-bhuntáistí den 75 SERIES é an fheidhmíocht sealála, a bhfuil trí shraith sealála air, lena n-áirítear sreanganna rúibéir EPDM agus sreanganna rúibéir isobarach a ndéantar mar chuid den struchtúr. Tugann an struchtúr sealála iolrach seo cosc go héifeachtach ar thirimh, báisteach agus gaoth ó iontráil sa spás istigh, ag cinnti timpeallacht bheatha glan agus cothrom. Is éasca le sreanganna rúibéir EPDM a dtús a chaitheamh agus tá siad ina gcothrom le haois, ag cinnti feidhmíocht sealála ar fad an tsaoil, agus coimeádann sreanganna rúibéir isobarach a ndéantar mar chuid den struchtúr brú cothrom chun an t-aerthacht a fheabhsú go dtí tuilleadh.
.
Roinntear an éifeachtúlacht fuinnimh trí úsáid a bhaint as stripaí insilte teasa PA66GF25 agus dearadh isotherm ingearach. Laghdaíonn na stripaí insilte teasa aistriú teasa idir an taobh istigh agus an taobh amuigh, ag laghdú an mheas ar thiomáiní teasa agus fuaireachta agus ag íslú tomhaltas an fhuinnimh. Cinntíonn an dearadh isotherm ingearach dáileadh cothrom teochta ar fud an chóras iomláin, ag cur le spás níos éifeachtaí ó thaobh fuinnimh agus níos cairdiúla leis an gcomhshaol.
.
I dtéarmaí oibriú, tá roghanna soladacha ar fáil sa 75 SERIES: tagann sé mar gheobháil le feidhmíocht oscailte amach agus is féidir é a nuashonrú chun feidhmíocht oscailte amach le haeráilteachtaí os cionn. Tugann an t-ullmhúacht seo freastal ar éagsúla riachtanais aeráilte—oscailt iomlán an sáis chun aertharchur uasta a bhaint amach nó úsáid an mhód aeráilteachta os cionn chun aeráilteacht mhaith agus rialaitheach a sholáthar agus an slándáil a chinntiú. Chun tuilleadh cothrom na Féinne a sholáthar, is féidir an córas a leagan amach go roghnach le geataí rialaitheachta máganach nó le geataí leictreacha, rud a chuireann in iúl go héasca an méid solais a ghlacann sé isteach agus an príobháideachas a thagann leis de réir riachtanais áirithe.
.
I mBhreathnú deireanach, is comhtháthú idéalach é an Córas Oscailte Amach ZCSUNG 75 SERIES den ghailearaí, na slándála agus na feidhme. Tugann a chomhdhéanamh ghearráin chun cinn, a dheasghnéithe leabhartha, a bheith ina chéad rogha do dhaoine atá ag lorg córais chun a spásanna a fheabhsú, córas a aontú le stíl, le feidhmiúlacht agus le héifeachtúlacht fuinnimh. Is léargas é ar dícheall ZCSUNG chun nuálaíocht agus ar ardchaighdeán i gcórais doirse agus fuinneoga.
.
| Díomáin Imsíochta Gaoithe | 9ú P3=5.0KPa GB/T7106-2019 |
| neart uisce, neart uisce, sealú slán ó uisce | 6ú ceannad△P≥500Pa GB/T 7106-2019 |
| neart aeráid, sealú aeráid | 8ú leibhéal q1≤1.0m/m·h GB/T7106-2019 |
| Íoslaíocht Bhuaite | 38db GB/T 8485-2008 |
| Gealú | 1.4-1.8W/m²·K GB/T8484-2020 |
| Neart aghaidh ar chorróidín > 240 uair an tástáil spáthaidh salann | |
.
Sonraíochtaí
| Trom gealaigh/Tír an phróifíl: | 75/1.8-2.0 (mm), 6063-T5 ar airde cruinneáil |
| Próiseas ceangailte: | Próiseas ceannais uillinn cod iolrach amháin |
| Caighdeán caidrimh | Córas caidrimh oscailt amach CMECH fuinneog scáileáin |
| Fuinneog scáileáin rogha | Folaigh an scáileán sclábtha |
| Toisíocháin theorainneacha: | Leithead≤750mm, ard≤160000mm |
