- Conspectus
- Producta Commendata
| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | ZCSUNG PORTA&FENESTRA SYSTEMA |
| Numerus exemplaris: | sERIES 75 |
SYSTEMA APERTURAE EXTERNAE SERIES 75 ZCSUNG
.
Systema aperturae externae SERIES 75 a ZCSUNG System Doors and Windows armonice coniungit elegantem formam, utilem functionem et diuturnam firmitatem. Ad necessitates architecturae hodiernae accommodatum, praestantia egregia et species subtilis illud insigniunt. Omnis particula cura summa elaborata est, ut usui excellentem experientiam praebuerit, itaque optima optio est tam ad aedificia privata quam ad publica.
.
In corde eius structurae iacet vitrum isolatum temperatum normale 5+18Ar+5, quod argono impletur et tractationem homogenizationis subit. Haec dispositio vitrea mirabiles facultates isolationis thermalis et acusticae praebet, temperaturam interiorem per totum annum commodam servans, simul externos sonos efficaciter minuens. Impletio argono efficiantiam isolationis thermalis vitri augent, et tractatio homogenizationis probabilitatem fracturae spontaneae maxime minuit, sic tutelam et fiduciam adiuvans. Adhibitis laminis vitreis originalibus Xinyi (gradus VP), vitrum excellentem transparentiam adfert, ut visio libera maneat. Circumdatur fasciis alluminis curvatis unius partis nigris, quae non solum stabilitatem structuralem roborant, sed etiam notam modernae elegantiae addunt.
.
Systema designum tenue cum clausa quadrata linea prehensionis coniungit, quod aspectum minimalem et eleganterem praebet. Hoc designum non solum aream vitream ad maximum augere potest, ut lucis naturalis penetratio crescat, sed etiam sensum ordinationis geometricae addit, quod variis stili ornamentorum interiorum et exteriorum convenit. Tam enim caelum quam apertura intrinsecus et extrinsecus aequantur, quod aspectum continuatum et lenem creat, dum apertura vitrea angulis rotundatis R6 designata est. Hi anguli rotundati non solum speciem systematis ornant, sed etiam tutelam augent, periculum collisionum casualem et laesionum minuentes, ita ut optima electio sit pro familiaribus cum pueris.
.
Praestantia in obsignando est una ex praecipuis utilitatibus SERIEI 75, quae tribus stratis obsignantium munitur, inter quae sunt fasciculi guttae EPDM et fasciculi guttae isobarici integrum saldatur. Haec structura obsignans multiplex efficaciter prohibet ut pulvis, pluvia, et ventus spatium interius ingrediantur, sic ut aedificetur mundum et commodum habitaculum. Fasciculi guttae EPDM valde durabiles sunt et resistentes senectuti, ita ut longa obsignandi praestantia servetur; fasciculi autem guttae isobarici integrum saldatur constantem pressionem retinent ut aera hermeticitas ulterius emendetur.
.
Efficientia energiae optime componitur per usum fasciculorum isolantium thermalium PA66GF25 et per designum isothermum verticale. Fasciculi isolantes thermici transductionem caloris inter interiora et exteriora minuunt, quod dependentiam ab instrumentis calefaciendis et refrigero reducit et consummationem energiae demittit. Designum isothermum verticale aequabilem distributionem temperaturae per totum systema sancit, ad spatium magis conservans energiam et amicum ambienti conferens.
.
Quoad operationem, SERIES 75 flexibiles optiones offert: venit standard cum functione aperientis foras et ad meliorem gradum evolvi potest ad aperientem foras cum ventilatione superposita. Haec versatilitas variis necessitatibus ventilationis satisfacit—sive intus aperto cuneo pro maxima aeris circulatione, sive modo superposito pro leni, moderataque ventilatione simul cum securitate servata. Ad maiorem commoditatem, systema ex optatione cum obturatoribus magneticis vel obturatoribus electricis instrui potest, quae facilem regulandam luminis ingressum et privatum secundum singulas necessitates permittunt.
.
In summa, ZCSUNG 75 SERIES Systema Aperientis Exterius est integratio idealis venustatis, securitatis et praestantiae. Configuratio vitrea eius provecta, forma elegans, praestantia signandi egregia et operatio flexibilis eum faciunt optima optione pro iis qui spatia sua augere cupiunt systemate quod unit elegantiam, utilitatem et efficaciam energiae. Est hoc speculum dedicationis ZCSUNG ad innovationem et excellentiam in systematibus ostiorum et fenestrarum.
.
| Resistentia ad ventum | 9° P3=5.0KPa GB/T7106-2019 |
| impermeabilitas, resistencia ad aquam, tenue contra aquam | 6 gradus △P≥500Pa GB/T 7106-2019 |
| tenue aeris, airtightness | 8° q1≤1.0m/m·h GB/T7106-2019 |
| Sonus Insulatio | 38db GB/T 8485-2008 |
| Insulatio | 1.4-1.8W/m²·K GB/T8484-2020 |
| Resistentia ad corrosionem >240 horas ex testo salis | |
.
Specificationes
| Spissitudo Cuius/Spissitudo Parietis: | 75/1,8–2,0 (mm), gradus altae praecisionis 6063-T5 |
| Processus Connexionis: | Processus anguli codicis unius cum colla |
| Norma Ferri: | CMECH systema ferramentorum ad foras aperiendum cum fenestra reticulata |
| Fenestrae reticulatae ad libitum | Abscondere schermam plicabilem |
| Dimensio Limitis Diafragmatis: | Latus ≤750mm, altus ≤160000mm |
