- Apžvalga
- Rekomenduojami produktai
| Gamtos vieta: | Kinijoje |
| Prekės ženklas: | ZCSUNG DURŲ IR LANGŲ SISTEMOS |
| Modelio numeris: | 140 SERlES |
Aprašymas
.
„Runhai“ 140 SERIJOS terminio barjero stumdomas langas „ZCSUNG System Doors and Windows“ – tai energiją taupančio dizaino paradigmos pokytis, sukurtas taip, kad suderintų aukščiausią šilumos izoliaciją su rafinuotu minimalistiniu profiliu. Ši serija sukurta prabangioms aplinkoms, kuriose stabilaus klimato palaikymas yra toks pat svarbus, kaip ir plataus vaizdo mėgavimasis, ir siūlo aukštos kokybės barjerą, kuris iš naujo apibrėžia santykį tarp pastato ir jo aplinkos.
.
Pažangi šiluminio barjero technologija Išskirtinis 140 serijos privalumas yra integruotas Terminio barjero sistema įtraukiant didelio tankio PA66GF25 poliamido izoliacinės juostelės rėmas efektyviai nutraukia šilumos laidumą, užtikrindamas, kad ekstremalios išorinės temperatūros nepatektų į jūsų vidinę šventovę. Ši tvirta šiluminio tiltelio konstrukcija kartu su vertikalios izotermos strategija smarkiai sumažina ŠVOK sistemų energijos suvartojimą, sukurdama tvarią ir nuolat komfortišką gyvenamąją erdvę ištisus metus.
.
Šviesusis stiklas ir akustinė apsauga Jos gynybinių pajėgumų centre yra aukščiausios kokybės 6+20Ar+6 dvigubo stiklo paketas šios varčios yra prisotintos labai grynomis argono dujomis ir kruopščiai apdorojamos. homogenizavimo procesas praktiškai pašalinti savaiminio stiklo lūžio grėsmę. Naudojant Originalūs „Xinyi“ VP klasės lakštai langas užtikrina krištolo skaidrumo vizualinį tikslumą ir tuo pačiu metu veikia kaip galinga akustinė buferė nuo miesto triukšmo. Konstrukciją sustiprina juodi vientisi lenkti aliuminio tarpikliai , kurie suteikia elegantišką, modernią išvaizdą ir kartu užtikrina stiklo paketo hermetiškumą.
.
Panoraminė inžinerija ir platūs matymo laukai Sukurtas vizualiam įsitraukimui, 140 SERIJA palaiko itin plati atidarymo konfigūracija , su atskiromis varčiomis, siekiančiomis iki 3 metrų pločio ši didžiulė stiklinimo galimybė kartu su ypač siauras rėmo profilis , sumažina konstrukcijos masę ir paverčia jūsų langą panoramine drobe. Nesvarbu, ar iš jo atsiveria vaizdinga pakrantė, ar šurmuliuojantis miesto horizontas, 140 serija užtikrina, kad jūsų vaizdas išliktų kambario pagrindiniu akcentu.
.
Tiksli kinematika ir judesio stabilumas 140 serijos valdymas yra tikslus ir lengvai valdomas pratimas. Sistema naudoja tvirta apatinio guolio architektūra , o viršutiniai bėgiai įrengti pažangūs ratukai su apsauga nuo siūbavimo ir didelio tikslumo tylūs skriemuliai ši mechaninė sinergija garantuoja, kad net ir sunkiausios stiklo plokštės slysta tyliai ir sklandžiai, be vibracijos ar svyravimo, būdingo standartinėms stumdomoms sistemoms. Siekiant didesnio saugumo, daugiataškis suspaudimo fiksavimo mechanizmas tvirtai pritvirtina varčią prie rėmo, sukurdamas hermetišką sandarumą, kuris apsaugo namus tiek nuo įsibrovėlių, tiek nuo stichijų.
.
Atsparus klimato valdymas Siekiant kovoti su ekstremaliomis oro sąlygomis, 140 SERIJA turi sudėtinga daugiapakopė drenažo architektūra ši didelio našumo sistema naudoja slėgio skirtumus, kad greitai pašalintų vandenį ir neleistų drėgmei kauptis bėgiuose per stiprias liūtis. Tai užtikrina ilgalaikį vidinių komponentų patvarumą ir apsaugo jūsų vidaus apdailą nuo galimo vandens patekimo.
.
Išvada „Runhai“ ZCSUNG 140 SERIJOS terminio pertraukimo stumdomas langas yra modernios inžinerijos šedevras, kuriame prabanga dera su logika. Suderinus masyvias atidaromas varčias su aukščiausios klasės šiluminėmis savybėmis ir tyliu judesių valdymu, jis siūlo universalų sprendimą net ir reikliausiems architektūriniams projektams. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško namų, kurie būtų glaudžiai susiję su gamta, tačiau kartu puikiai apsaugoti nuo išorinio pasaulio.
| Vėjo slėgio atsparumas | 9 lygis P3=5,0 kPa GB/T7106-2019 |
| vandeniui atsparumas, vandens sandarumas | 5 lygis △P≥500Pa GB/T 7106-2019 |
| oro sandarumas | 8 lygis q1≤1,0 m/m·h GB/T7106-2019 |
| Garso izoliacija | 35-40 dB GB/T 8485-2008 |
| Išoljacija | 1,6-2,0 W/m²·K GB/T8484-2020 |
| Atsparumas korozijai > 240 valandų druskos purškimo testas | |
Techninės sąlygos
| Rėmo storis/Profilio sienelės storis: | 140 /2,5–3,0 (mm), itin tikslus 6060-T66 plienas |
| Jungimo procesas: | Sriegio sujungimo dizainas/smėlis sukurtas naudojant integruotą kampinio kodo injekcijos procesą |
| Aparatinės įrangos standartas | CMECH aparatinės įrangos sistema/keltuvo aparatinė įranga papildomai gali būti komplektuojama su vokiška Haotao |
| Aparatinės įrangos apkrova | ≤200KG |
| Svertų ribiniai matmenys: | 800 mm ≤ Plotis ≤ 2500 mm, 1900 mm ≤ Aukštinis ribinis matmuo ≤ 2700 mm |
