- Oorsig
- Aanbevole produkte
| Oorsprongplek: | China |
| Handelsnaam: | ZCSUNG DEUR&VENSTER STELSEL |
| Modelnommer: | 140 SERIES |
Beskrywing
.
Die 140 REEKS Termiese Breek Skuifvenster van ZCSUNG System Doors and Windows verteenwoordig 'n paradigmaskuif in energie-doeltreffende ontwerp, ontwerp om piek termiese isolasie te harmoniseer met 'n gesofistikeerde minimalistiese profiel. Hierdie reeks is vervaardig vir hoë-end omgewings waar die handhawing van 'n stabiele klimaat net so belangrik is as om 'n uitgestrekte uitsig te geniet, en bied 'n hoëprestasie-versperring wat die verhouding tussen 'n gebou en sy omgewing herdefinieer.
.
Geavanceerde Termiese Barrièretegnologie Die bepalende sterkte van die 140-REEKS is sy geïntegreerde Termiese Breekstelsel deur hoë-digtheid in te sluit PA66GF25 poliamied-isolasiestroke , onderbreek die raam effektief hittegeleiding, wat verseker dat uiterste eksterne temperature nie jou binneste heiligdom binnedring nie. Hierdie robuuste termiese brugontwerp, tesame met 'n vertikale isotermstrategie, verlaag die energieverbruik vir HVAC-stelsels drasties, wat 'n volhoubare en konsekwent gemaklike leefruimte deur die seisoene skep.
.
Liggewende Glas en Akoestiese Afskerming In die middelpunt van sy verdedigingsvermoëns is die premium 6+20Ar+6 dubbelglas-eenheid hierdie rame word met hoë-suiwerheid argongas gevul en met 'n noukeurige behandeling behandel. homogeniseringsproses om die bedreiging van spontane glasbreuk feitlik uit te skakel. Gebruik te maak van Xinyi oorspronklike VP-graad lakens , die venster bied kristalhelder visuele getrouheid terwyl dit as 'n kragtige akoestiese buffer teen stedelike geraas optree. Die struktuur word versterk deur swart eenstuk gebuigde aluminium spasieerders , wat 'n slanke, moderne voorkoms bied terwyl die hermetiese integriteit van die glaseenheid verseker word.
.
Panoramiese Ingenieurswese en Uitgestrekte Siglyne Die 140-REEKS is ontwerp vir visuele onderdompeling en ondersteun 'n ultra-wye openingskonfigurasie , met individuele rame wat tot by 3 meter breed hierdie massiewe glasvermoë, gepaard met 'n ekstra-smal raamprofiel , verminder strukturele volume om jou venster in 'n panoramiese doek te omskep. Of jy nou uitkyk oor 'n skilderagtige kuslyn of 'n bedrywige stadshorison, die 140-reeks verseker dat jou uitsig die fokuspunt van die vertrek bly.
.
Presisie-kinematika en bewegingsstabiliteit Die gebruik van die 140-reeks is 'n oefening in moeitelose presisie. Die stelsel maak gebruik van 'n swaargewig laerlaer-argitektuur , terwyl die boonste spore toegerus is met gevorderde anti-swaai wiele en hoë-presisie stil katrolle hierdie meganiese sinergie waarborg dat selfs die swaarste glaspanele met 'n fluisterstil gladheid gly, vry van die vibrasies of wiebels wat algemeen in standaard skuifstelsels voorkom. Vir ekstra sekuriteit, 'n meerpunt-kompressie-sluitmeganisme anker die raam stewig aan die raam en skep 'n lugdigte seël wat die huis teen beide indringers en die elemente versterk.
.
Veerkragtige Klimaatbestuur Om uiterste weerstoestande te bestry, beskik die 140-REEKS oor 'n gesofistikeerde meervlakkige dreineringsargitektuur hierdie hoëkapasiteitstelsel gebruik drukverskille om water vinnig te verwyder, wat vogophoping in die spore tydens swaar reënbuie voorkom. Dit verseker die langtermyn duursaamheid van die interne komponente en beskerm jou binne-afwerkings teen potensiële waterindringing.
.
Gevolgtrekking Die ZCSUNG 140-REEKS Termiese Breek Skuifvenster is 'n meesterstuk van moderne ingenieurswese waar luuksheid logika ontmoet. Deur massiewe oopmaakvensters te kombineer met elite termiese werkverrigting en stille bewegingsbeheer, bied dit 'n veelsydige oplossing vir die mees veeleisende argitektoniese projekte. Dit is die uiteindelike keuse vir diegene wat 'n huis soek wat diep verbind is met die natuur, maar tog perfek beskerm is teen die wêreld daarbuite.
| Winddrukweerstand | 9 vlak P3=5.0KPa GB/T7106-2019 |
| waterdigtheid, waterdigtheid, waterdigtheid | 5 vlak △P≥500Pa GB/T 7106-2019 |
| lugdigtheid, lugdigtheid | 8-vlak q1≤1.0m/m·h GB/T7106-2019 |
| Geluidsisolering | 35-40dB GB/T 8485-2008 |
| Isolasie | 1.6-2.0W/m²·K GB/T8484-2020 |
| Korrosiebestand>240 ure soutneveltoets | |
Spesifikasies
| Raam dikte/profiel wanddikte: | 140 /2.5-3.0 (mm), 6060-T66 ultra-presisiegraad |
| Verbindingsproses: | Die draadverbindingontwerp/sand is ontwerp met 'n geïntegreerde hoekkode inspuitingsproses |
| Hardeware standaard | CMECH hardewarestelsel/lig-opsys hardeware kan as opsioneel toegerus word met Duitse Haotao |
| Hardeware-draende | ≤200KG |
| Baffle limiet dimensies: | 800mm≤Wydt≤2500mm,1900mm≤hoog≤2700mm |
