- Achoimre
- Táirgí Molta
| Áit Tionscnaimh: | An tSín |
| Ainm Branda: | Córas Dara agus Fuinneoige ZCSUNG |
| Cód Samhail: | 140 SEIRBHÍS |
Cur síos
.
An fuinneog Sleamhnáin Briseadh Teirmeach Sraith 140 léiríonn Córas Doirse agus Fuinneoga ZCSUNG athrú mór i ndearadh atá tíosach ar fhuinneamh, atá deartha chun insliú teirmeach buaic a chomhchuibhiú le próifíl íostach sofaisticiúil. Tá an tsraith seo ceaptha do thimpeallachtaí ardleibhéil ina bhfuil aeráid chobhsaí a choinneáil chomh ríthábhachtach le radharc fairsing a bheith agat, ag tairiscint bacainn ardfheidhmíochta a athshainíonn an gaol idir foirgneamh agus a thimpeallacht.
.
Tecnólogach Smachta Théarmha Réadúil Is é neart sainiúil an 140 Series ná a chomhtháite Córas Bhreac Téarmach trí ard-dlúis a ionchorprú Stiallacha inslithe polaimíde PA66GF25 , cuireann an fráma isteach go héifeachtach ar sheoladh teasa, rud a chinntíonn nach dtéann teochtaí seachtracha foircneacha isteach i do thearmann istigh. Laghdaíonn an dearadh droichid theirmigh láidir seo, mar aon le straitéis iseiteirmeach ingearach, tomhaltas fuinnimh do chórais HVAC go suntasach, rud a chruthaíonn spás maireachtála inbhuanaithe agus compordach i gcónaí ar feadh na séasúir.
.
Gloiniú Lonrúil agus Sciath Fuaimiúil I gcroílár a chumais chosanta tá an aonad dúbailte gloinithe préimhe 6+20Ar+6 tá gás argóin ard-íonachta sna saiseanna seo agus déantar iad a chóireáil go cúramach. próiseas homaiginithe chun an bhagairt go dteipfeadh ar ghloine go spontáineach a dhíchur beagnach. Ag baint úsáide as Bileoga bunaidh grád VP Xinyi , cuireann an fhuinneog fíordhílseacht amhairc criostail shoiléir ar fáil agus feidhmíonn sí mar mhaolán fuaimiúil cumhachtach i gcoinne torainn uirbigh. Tá an struchtúr treisithe ag spásairí alúmanaim lúbtha aon phíosa dubha , a chuireann cuma shleamhain, nua-aimseartha ar fáil agus sláine heirméiteach an aonaid ghloine á cinntiú ag an am céanna.
.
Innealtóireacht Panorámach agus Radharclínte Leathnacha Deartha le haghaidh tumoideachais amhairc, tacaíonn an SRAITH 140 le cumraíocht oscailte ultra-leathan , le criosanna aonair ag síneadh suas go dtí 3 mhéadar ar leithead an cumas gloinithe ollmhór seo, in éineacht le próifíl fráma thar a bheith caol , laghdaíonn sé méid struchtúrach chun do fhuinneog a chlaochlú ina chanbhás lánléargais. Cibé acu atá radharc agat ar chósta radharcach nó ar spéirlíne ghnóthach, cinntíonn an tsraith 140 go bhfanann do radharc mar phointe fócais an tseomra.
.
Cineamaitic Beacht agus Cobhsaíocht Gluaiseachta Is cleachtadh i gcruinneas gan stró é an tsraith 140 a oibriú. Úsáideann an córas ailtireacht imthacaí íochtaracha tromshaothair , agus na rianta uachtaracha feistithe le rothaí frith-luasctha chun cinn agus ulóga ciúine ardchruinneas ráthaíonn an sineirgíocht mheicniúil seo go sleamhnaíonn fiú na painéil ghloine is troime go réidh agus go ciúin, saor ó na creathadh nó na luascadh atá coitianta i gcórais sleamhnáin chaighdeánacha. Chun slándáil bhreise a fháil, a meicníocht glasála comhbhrúite ilphointe ancaíonn sé an sash go daingean leis an bhfráma, ag cruthú séala aerdhíonach a dhaingníonn an teach i gcoinne ionróirí agus na n-eilimintí araon.
.
Bainistíocht Aeráide Athléimneach Chun dul i ngleic le drochaimsir, tá feidhm ag an SRAITH 140 ailtireacht draenála il-shraith sofaisticiúil úsáideann an córas ardacmhainne seo difríochtaí brú chun uisce a aslonnú go tapa, rud a chuireann cosc ar charnadh taise laistigh de na rianta le linn báisteach throm. Cinntíonn sé seo marthanacht fhadtéarmach na gcomhpháirteanna inmheánacha agus cosnaíonn sé do chríochnuithe inmheánacha ó uisce a d’fhéadfadh dul isteach.
.
Conclúid An Fuinneog Sleamhnáin Briseadh Teirmeach Sraith ZCSUNG 140 is saothar ealaíne innealtóireachta nua-aimseartha é ina mbuaileann só le loighic. Trí sheilfeanna ollmhóra oscailte a chomhcheangal le feidhmíocht theirmeach den scoth agus rialú gluaiseachta ciúin, cuireann sé réiteach ildánach ar fáil do na tionscadail ailtireachta is déine. Is é an rogha deiridh é dóibh siúd atá ag lorg tí atá ceangailte go domhain leis an dúlra, ach fós faoi chosaint foirfe ón domhan níos faide anonn.
| Díomáin Imsíochta Gaoithe | 9ú P3=5.0KPa GB/T7106-2019 |
| neart uisce, neart uisce, sealú slán ó uisce | 5ú leibhéal △P≥500Pa GB/T 7106-2019 |
| neart aeráid, sealú aeráid | 8ú leibhéal q1≤1.0m/m·h GB/T7106-2019 |
| Íoslaíocht Bhuaite | 35-40db GB/T 8485-2008 |
| Gealú | 1.6-2.0W/m²·K GB/T8484-2020 |
| Neart aghaidh ar chorróidín > 240 uair an tástáil spáthaidh salann | |
Sonraíochtaí
| Trom gealaigh/Tír an phróifíl: | 140 /2.5-3.0 (mm), grád ultra-chruinnis 6060-T66 |
| Próiseas ceangailte: | Déantar éifeacht a chur i bhfeidhm/sann le haghaidh ceangal iadroma a thabhairt don próiseas codáin croínte comhuiléithe |
| Caighdeán caidrimh | Córas caidrimh CMECH/caidreamh tógála is féidir a chur ar fáil go roghnach le Haotao Gearmánach |
| Láidreacht na gcaidreamh | ≤200KG |
| Toisíocháin theorainneacha: | 800mm≤Leithead≤2500mm,1900mm≤ard≤2700mm |
