- Achoimre
- Táirgí Molta
| Áit Tionscnaimh: | An tSín |
| Ainm Branda: | Córas Dara agus Fuinneoige ZCSUNG |
| Cód Samhail: | série 80 |
An Dorsa Gluaisithe Alumainim na Sraith ZCSUNG 80
.
An dorsa Gluaisithe Alumainim na Sraith 80 ó Dhorsa agus Fuinneoga an Chórais ZCSUNG is é seo dhuine de na healaíona is fearr i ngeinearálaíocht tharchurtha, deartha chun saoirse spásúil a athshainiú. Trí chomhtháthú láidir an tionsaí struchtúrtha le haisnéis íseal-chosúil, cruthaíonn an tsraith seo tuiscint neamhbhuan ar an gceangal idir do shuíomh inmheánach agus an domhan amuigh. An bhfuil tú ag féachaint amach ar ghairdín bhríomhar nó ar thaispeántas cathrach leathnaithe, déanann an tSraith 80 do bhalla a thiontú i dteachtaireacht leargach, ag lánú do bhaile le solas nádúrtha agus le aer glan.
.
Intréacht Shuntasach agus Gluaiseacht Réadúil Is iad an t-intréacht agus an ghlúaiseacht ghlán an dá cholún ar a dtugtar tacaíocht don dhearadh ar an tSraith 80. Tá an doras curtha le roiléirí ciúin ina bhfuil cumas mór a thógáil agus raonraí cruaidh ó stáinléan , a chinntíonn sé taithí gléideála éadrom mar aghaidh fiáin fiú le húsáid laethúil minic. Tugann an doimhneacht framin 80 mm a thángthar go láidir bunús daingean mar chloch, ag cur deireadh leis an "bhrionglóid" agus an "scuab" atá coitianta i ndoirtí sliogáin traidisiúnta. Ceadaíonn an córas meicniúil intleachtúil seo dona sasáin móra bogadh go gan guth, ag coimeád an t-áit shíoraíochta i do bhaile agus ag soláthar oibriú gan stró.
.
Slándáil Chasta agus Sealadh Airmheach Tá slándáil comhtháite go héasca sa 80 SERIES. Tá sé ina bhfoilsithe le córas córas dúnna iolrach a chruthaíonn ceangal cumhachtach gan bharrán idir an freámh agus an sasán. Ní hamháin a úsáidtear é mar chosaint láidir i gcoinne ionradh ach cuireann sé freisin leis an bperformans sealadha as an doirte. sreapacha sealadha EPDM timpeallaithe , a bhacann gaoth, báisteach agus práisín an timpeallachta go héifeachtach, ag coimeád an staid ghlan is fearr ar do spás istigh.
.
Cumraíocht Ghlása Ard-Bhéime Tá an comhdhéanamh gloine den 80 SERIES ag an gceann de na caighdeáin iarchéime sa tionscal. Tagann sé mar gheobháil le gloine insilte theamhphléascach 6+18Ar+6 , líonadh le gás argón ar ardghlanmhalartach. Léiríonn an bearna aer 18mm seo go mór an éifeachtúlacht teasa agus an insiléireacht fuaime, ag coimeád do bhaile ciúin agus comfhoirneach. Úsáideann gach aonad Bileoga bunaidh Xinyi (grád VP) le haghaidh glanmhaisiú is láidre is mó, agus an sreangaí alúmanaithe a bhuailte i gceann amháin dhorcha cuireann dotáin nua-aimseartha, sliochtacha leathna a thugann tacaíocht struchtúrtha don aonad gloine. tráchtáil cothromaitheach , ag laghdú go dtí an méid is lú an riosca de bhriste gan chúis chun do shábháilteacht fhadtéarmach.
.
Dearadh Iolrach agus Imscrúdú Radharcach Is é an t-iolracht a mheasannar an 80 SERIES. Is féidir é a chur le chéile mar chóras dúbailte nó trí-thrácht chun freastal ar thailte oscailte éagsúla agus ar riachtanais ailtireachta. An dearadh le fráma caol laghdaíonn bacanna radharcacha, ag ligean don fhochas fanacht ar áilleacht an domhain amuigh ó do fhuinneog. Cruthaíonn an próifíl íseal-chórais seo mothú "gan fráma" atá ina chuid de sheanbhrí agus sochraíocht nua-aimseartha do aon seomra cónaithe, páirce nó balcón.
.
Díolú le hionadú agus Roghanna Iarthair Chun a bheith cinnte go mbeidh an t-80 SÉRIE in ann oibriú go hiomlán i gcoinníollacha aimsire doiléir, tá dearadh iarthair cuimhneacháin ar fáil a bhfuil sé tar éis a chur i mbun go cúramach, lena n-áirítear raill chomhtháite (20mm) le haghaidh rochtana gan bharrair nó rálach ard-íseal (54 mm) le haghaidh cosaint leasaíthe ón aimsir. Úsáideann an dearadh rialaigh ard-ísle an prionsabal isobarach chun feidhmiú an díolú a thiontú go dtí an leibhéal is fearr. Fiú le linn tuirseach mór, cuirtear an t-uisci i mbun slí éifeachtach far amháin ón rialach, ag cur bac ar a cumasc agus ag cosaint do thoirseach istigh ó dhíobháil uisce.
.
Conclúid An Doors Sliding Alumainiúm ZCSUNG 80 SÉRIE is meascán foirfe de stíl, cruinneas meicniúil, agus faoi-mhaoine fadtéarmach. Níl sé náos ná geata amháin; is é sin ráiteas cáiléachta agus cuireann sé cuireadh ar phianaireacht níos oscailte agus níos luchtaithe solais. Dona daoine a éilíonn córas sliding iontaofa, glan, agus dea-shamhlaithe, is é an 80 SÉRIE an rogha críochbhuaite.
| Díomáin Imsíochta Gaoithe | 9ú P3=5.0KPa GB/T7106-2019 |
| neart uisce, neart uisce, sealú slán ó uisce | 5ú leibhéal △P≥500Pa GB/T 7106-2019 |
| neart aeráid, sealú aeráid | 7éilim q1≤1.0m/m·h GB/T7106-2019 |
| Íoslaíocht Bhuaite | 38db GB/T 8485-2008 |
| Gealú | 1.6-2.4W/m²·K GB/T8484-2020 |
| Neart aghaidh ar chorróidín > 240 uair an tástáil spáthaidh salann | |
Sonraíochtaí
| Trom gealaigh/Tír an phróifíl: | 80 / 2.2 (mm), 6063-T5 ard-chruinneas |
| Próiseas ceangailte: | Próiseas ceannais uillinn cod iolrach amháin |
| Caighdeán caidrimh | Iarannas doras Phliéite CMECH |
| Toisíocháin theorainneacha: | Leathan: 700-950mm, ard 1950-2700mm |
| Lámhseáil doras / Leithead taobh istigh lárach | 67mm / 89mm |
