- Conspectus
- Producta Commendata
| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | ZCSUNG PORTA&FENESTRA SYSTEMA |
| Numerus exemplaris: | series 80 |
Porta Aluminii Glissans Series ZCSUNG 80
.
The porta Aluminii Glissans Series 80 ab ostiis et fenestris systematis ZCSUNG est opus magnum ingeniorum architectonicorum, quod spatia libertatem redifinire destinatum est. Harmonizando integritatem structuralem robustam cum aesthetica minimalista, haec series sensum inparem connexionis inter sanctuarium internum tuum et mundum extra creat. Sive hortum vivacem sive urbem late patentem prospicias, Series 80 murum tuum in portam panoramiciam transformant, domum tuam luce naturali et aere puro implentes.
.
Durabilitas Exceptionalis et Motus Praecisus Durabilitas et lenitas sunt duae columnae designi Series 80. Haec porta munita est rotulis silentibus ad onera magna ferenda et traiectis ex aere inoxidiabili praemio , ut experientia glissandi levis ut aura obtineatur, etiam cum saepe cotidie utatur. Profunditas structurae renfortata 80 mm fundationem firmam sicut saxum praebet, quae «crepitum» et «vacillationem», quae in foribus glissandis tradicionalibus communiter occurrunt, tollit. Hoc systema mechanicum intelligens permittit ut valvae magnae fere silenter moveantur, tranquillitatem domus tuae servantes dum operationem sine labore praebent.
.
Securitas Praeclara et Clausura Hermetica Securitas suaviter in SERIEM 80 incorporatur. Hoc systema sophistificatum habet systemate claudendi multiplex quod connexionem validam et sine interstitio inter structuram et valvam creat. Haec non solum adversus invasores terribilem obstaculum praebet, sed etiam ad praestantem functionem clausurae foris contribuit. Ut protectionem universalem assequatur, foris utitur circuitu fasciis sigillandi EPDM , quae ventum, pluviam et pulverem ambientem efficaciter excludunt, ita ut condicio intima tua integra maneat.
.
Configuratio Vitri Altissimae Efficaciae Configuratio vitrea seriei 80 praecedit normas industriales. Venit ut norma cum vitre temperato isolato 6+18Ar+6 , impleta argonio gas purissimo. Haec interstitium aëreum 18 mm thermicam efficaciam et insulatorem acusticum notabiliter augent, domum tuam quietam et commodam servantes. Omnis unitas utitur Xinyi originali laminis (VP gradus) ad maximam perspicuitatem et robur, dum nigris unius lapidis flexis alluminii laminis addunt tactum modernum et elegans quod integritatem structuralem unitatis vitreae confirmat. Vitrum etiam subicitur tractatio homogenizationis , periculum fere spontaneae fracturae ad minimum redigens pro tua longa tutela.
.
Designus versatilis et immersio visualis Versatilitas est nota characteristicum seriei 80. Configurari potest ut systema binarium vel ternarium ad diversas magnitudines aperturarum et postulationes architectonicas accommodandum. Designus cum angusto cingulo minuit obstrictiones visuales, ut focus in pulchritudine ultra fenestram tuam maneat. Hic minimus profilus sensum «sine cingulo» creat qui gustum modernae subtilitatis adicit cuiuscumque salae, patio, aut balcoei.
.
Drenatio Praestantior et Optiones Liminum Ut fiducia in asperis tempestatibus servetur, SERIES 80 designa liminum considerata offert, inter quae sunt scandula plana (20 mm) ad accessum sine obstaculis vel scamnum altum-et-basileum (54 mm) ad augendam protectionem adversus tempestatem. Designatio raedae alti-bassi utitur principio isobarico ut drenationis efficacia optime promoveatur. Etiam in maximis imbris effusionibus aqua efficaciter ab alveo deflectitur, ne accumuletur nec pavimentum internum a damno aquoso protegatur.
.
Conclusio The Porta Glissans Aluminii SERIES ZCSUNG 80 est perfecta mixtura elegantiae, praecisionis mechanicae et durabilitatis perennium. Non est tantum aditus, sed declaratio qualitatis et invitatio ad vitam apertius et lucidius. Eorum qui systema glissans firmum, leniter operans et specie iucundum postulant, SERIES 80 est definitiva electio.
| Resistentia ad ventum | 9° P3=5.0KPa GB/T7106-2019 |
| impermeabilitas, resistencia ad aquam, tenue contra aquam | 5° △P≥500Pa GB/T 7106-2019 |
| tenue aeris, airtightness | 7 gradus q1≤1.0m/m·h GB/T7106-2019 |
| Sonus Insulatio | 38db GB/T 8485-2008 |
| Insulatio | 1.6-2.4W/m²·K GB/T8484-2020 |
| Resistentia ad corrosionem >240 horas ex testo salis | |
Specificationes
| Spissitudo Cuius/Spissitudo Parietis: | 80 / 2.2 (mm), gradus altæ præcisionis 6063-T5 |
| Processus Connexionis: | Processus anguli codicis unius cum colla |
| Norma Ferri: | Ferramenta CMECH Portæ Plicabilis |
| Dimensio Limitis Diafragmatis: | LATUS: 700-950mm, altus 1950-2700mm |
| Ventriloquium valvae / lathus centralis latitudo interna visus | 67mm / 89mm |
